• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  100139
 • Доступно:
  26 шт.
 • Дозировка:
  25таб./25мг.
 • Цена за пачку:
  25таб.
400.00 грн
Есть в наличии

 Провирон на ПКТ BAYER Німеччина опис 

Провирон⭐, виготовлений на основі діючої речовини під назвою местеролон, є сучасним і відомим в медицині, а також спортивному світі, препаратом з високим ступенем андрогенної активності. Також він, з точки зору хімії, виступає похідним дигідротестостерону. Це засіб з'явився на ринку спортивної фармакології ще в 1934 році завдяки зусиллями фахівців німецької компанії Schering, що випускає його поряд з багатьма іншими компаніями і до сьогоднішнього дня.

Застосування препарату в медичній сфері

 Местеролон є відмінним андрогенів препаратом, що по суті означає його здатність позитивно впливати на глобулін. Також йому властиво пов'язувати статеві гормони, які виявляються в кровотоці людини, потрапляючи туди з такого важливого органу, як печінка. Якщо тестостерон гарантовано пригнічує їх вироблення в достатній кількості, то естрогени навпаки активно стимулюють.

У медицині Провирон найчастіше призначають пацієнтам при наявності наступних проблем:

 • гіпофункції статевих залоз;
 • імпотенції;
 • підтвердженому чоловічому безплідді.

Зарубіжні медики часто виписують цей препарат з метою підвищення активності сперматозоїдів, а також загальної кількості сперми, іноді призначають його при еректильної дисфункції, яка з'явилася у чоловіка через стрес або стала результатом природного процесу старіння організму.

Недавно вчені провели дослідження, в результаті якого вдалося встановити, що 46% чоловіків з 100%, яким був призначений препарат, змогли позбутися від безпліддя, причиною якого стала олигоспермия. Але позитивний результат, на думку лікарів, можуть отримати тільки люди, кількість сперматозоїдів у яких становить мінімум 5 млн на 1 мл. Було встановлено, що після 1 року використання Провірона рівень тестостерону, а також фолликулостимулирующего і лютеїнізуючого гормону у піддослідних залишилися в нормі. Засіб може призначатися пацієнтам похилого віку в якості гормонально-замісної терапії в таких цілях:

 • Для поліпшення рівня лібідо.
 • Для профілактики атрофії м'язів.
 • Для зменшення щільності кісток.
 • Щоб підвищити тонус організму людини в цілому.

Спосіб застосування в медичних цілях: всередину, таблетку слід ковтати цілими, дозування становить 25 мг від 1 до 3 разів на добу.

Використання засобу в спорті

Першими позитивні властивості Провірона змогли гідно оцінити культуристи і бодібілдери, а потім вже і інші атлети. Застосування препарату часто буває виправдано на курсі стероїдів - таких, як Тренболоні нандролон, які здатні знижувати лібідо, а також їх похідних. Ще препарат може зацікавити спортсменів, які не хочуть застосовувати занадто сильні анаболічні препарати, побоюючись збоїв в роботі статевої системи і ряду інших побочек.

Щоб отримати від стероїдів такіефекти:

 • жорсткість мускулатури;
 • помірне усунення наявного жиру;
 • посилення лібідо;
 • поліпшення відновних процесів, що відбуваються всередині організму, атлету досить приймати по 50 - 100 мг кошти на добу.

Зазвичай препарат підключають на другому тижні стероїдного курсу, якщо атлет використовує довгі ефіри, або з перших днів, коли мова йде про коротких. Провирон рекомендовано поєднувати із засобами, що мають прогестагенную активність. Зазвичай добову дозу, яка для дівчат не повинна перевищувати 25 мг в день, ділять на 3 прийоми. Препарат слід відміняти відразу після стероїдного курсу і починати планову ПКТ.

Провирон часто застосовується професійними бодибилдерами в предсоревновательний період при підготовці до виступів з метою підвищення твердості мускулатури і отримання красивого рельєфу. Він дуже любимо західними кіноакторами, які прагнуть додати зовнішньому вигляду мускулистості перед зйомками.

Дія препарату на організм спортсмена

Атлет, який прийняв рішення приймати Провирон, повинен знати про позитивні ефекти, якими зможе наділити його даний засіб:

 • Профілактика такого неприємного для кожного атлета явища, як ароматизація стероїдів. Ароматизація - таку назву носить особлива хімічна реакція, внаслідок якої відбувається процес перетворення тестостерону в естрадіол. З одного боку, завдяки цьому довгі ефіри тестостерону і Метандиенон проявляють свої кращі якості, дозволяючи атлету стати сильніше і наростити якісну мускулатуру. Але це актуально, якщо кількість естрогенів в структурі крові у атлета знаходиться в межах встановленої норми. При використанні високих доз так званих ароматизирующихся анаболіків - таких, як Тестостерон, а також ефір Нандролона, Метандиенон, в організмі порушується правильне співвідношення гормонів естрадіолу і тестостерону. Підсумком стає поява жирових відкладень в так званій абдомінальній області.
 • Препарат усуває або мінімалізує появу побочек в разі застосування анаболічних засобів.
 • Не дозволяє накопичуватися надмірного кількості рідини, що служить кращою профілактикою появи набряків.
 • Беручи засіб, кожен атлет зможе помітити добре опрацьовані м'язи, що сприятливо вплине на загальне візуальне сприйняття його мускулатури.
 • Здатність основної діючої речовини препарату підвищувати тиск одночасно виступає як перевагою, оскільки в результаті з'являється відмінний пампінг, так і недоліком, так як високий тиск не може добре позначитися на здоров'ї.
 • Плюсом застосування препарату на основі местеролона є і спосіб його алькілірованія в позиції 5-альфа, завдяки цій обставині Провирон не так згубно впливає на печінку.

Провірон радять застосовувати під час силової фази тренувань, при підготовці до змагань, чергового пляжного сезону, але тільки соло або в складі частини комплексного курсу. На ПКТ він не є ефективним і може бути замінений Тамоксифеном, оскільки той виступає більш яскраво вираженим антіестрогеном. Часто атлети поєднують Провирон і Тамоксифен, застосовуючи по 50 мг і 20 мг препаратів на добу відповідно. Результатом стає практично повне придушення естрогенів. У період підготовки до відповідальних виступів препарат відмінно зарекомендував себе при паралельному застосуванні з Прімоболаном, Вінстролом і оксандролоном.

Побічні ефекти Провирон Bayer

Препарат схильний викликати досить серйозні негативні явища в організмі, хоч і є досить безпечним для здоров'я. Іноді причини появи побочек при його прийомі криються в непереносимості компонентів кошти, перевищенні доз або курсу. Але навіть при правильному прийомі від виникнення побочек ніхто не застрахований.

Вони можуть бути наступними:

 • гінекомастія;
 • акне;
 • присутність в виділеннях невеликої кількості крові;
 • затримка рідини;
 • больові відчуття в області шлунка;
 • надмірний ріст волосся;
 • збільшення розміру простати;
 • безпричинні хворобливі ерекції;
 • різка зміна настрою - від депресивного стану до дикого захвату, можлива немотивована агресія.

Якщо вас став турбувати один з перерахованих вище негативних ефектів, варто припинити прийом препарату і звернутися за медичною допомогою.

Сумісність препарату і аналоги

Згідно з інструкцією від виробника, Провирон без проблем поєднується з іншими лікарськими засобами, крім гормональних препаратів.

В даний час на ринку спортивної фармакології є ряд засобів, які виступають аналогами описуваного в даній статті Провірона. Якщо говорити про думки фахівців з приводу їх ефективності, то вони є різноманітними і неоднозначними. На сьогоднішній день можна назвати такі аналоги Провірона:

Відгуки спортсменів про препарат

Використання тільки одного Провірона Bayer спортсмени практикують рідко. В основному відгуки про нього позитивні, багато що залежить від індивідуальних особливостей організму - як чоловіків, так і жінок. Бодібілдери пишуть про те, що часто поєднують препарат з іншими, щоб мінімалізувати ризик появи побочек. Застосовуючи засіб, а також правильно харчуючись, бодібілдери одночасно отримують швидке усунення скупчився жиру, що дозволяє зробити мускулатуру просушеної, жорсткою і щільною.

Здатність Провірона позитивно впливати на організм при проведенні ПКТ заперечується, оскільки він не може відновити кількість тестостерону в крові, для цього застосовуються інші препарати. Наприклад, Тамоксифен застосовується виключно на ПКТ. Провирон дійсно максимально підвищує ефективність стероїдного курсу, що вже доведено практичним досвідом багатьох представників різних спортивних дисциплін. Якщо Провирон приймають з другого тижня будь-якого стероїдного курсу в середній дозуванні, що становить близько 50 мг в день, то для контролю нормального рівня гормонів естрогенів в спортивній практиці успішно застосовуються спеціальні препарати, іменовані інгібіторами ароматази. Тамоксифен використовується після закінчення прийому стероїдів і Провірона протягом 2 - 3 тижнів по 10 - 20 мг на добу.

Теги: Провирон Німеччина Баєр, Proviron Bayer